Remont Poznań-Remonty Poznań-wykończenia-malowanie w Poznaniu tel.791 119 472

slide1
slide2
slide3
slide4
prev 
next
Zapraszam do korzystania z naszych usług: tel. 791 119 472

Oferta

W naszej ofercie znajdą Państwo kompleksowe usługi remontowe:

- malowanie ścian i sufitów – odpowiednio pomalowane ściany są podstawą każdego estetycznie wykończonego wnętrza. Malowanie jest jedną z najczęściej wykonywanych czynności podczas każdego remontu. Nasi pracownicy są odpowiednio przeszkoleni w różnych technikach malarskich, dzięki czemu bez problemu dostosowujemy się do oczekiwań naszych klientów. Dokładamy najwyższych starań w celu zabezpieczenia podłóg, mebli, drzwi i okien przed zabrudzeniem podczas pracy. Pomagamy dobrać kolor odpowiednio pasujący do pomieszczenia.

- tapetowanie – dobór tapety jest uzależniony od rodzaju pomieszczenia, jego przeznaczenia, wielkości, zaplanowanej aranżacji. Służymy radą i pomocą w zakupie odpowiednich tapet, które nadadzą danemu pomieszczeniu wyjątkowy klimat.

- szpachlowanie i kładzenie gładzi gipsowych – każde malowanie pomieszczeń powinno być poprzedzone odpowiednim przygotowaniem podłoża. Szpachlowanie i położenie gładzi gipsowych gwarantuje uzyskanie idealnie gładkich ścian oraz zapewnia jednorodny odcień farby na całej powierzchni.

- montaż sufitów podwieszanych i ścian działowych – zajmujemy się kompleksowym wykonywaniem sufitów podwieszanych i ścian działowych – od wykonania stelaży, przez zamontowanie płyt gipsowo-kartonowych, po ocieplenie i wygłuszenie. W zależności od preferencji klienta szpachlujemy łączenia płyt lub całe ich powierzchnie.

- układanie glazury, terakoty i gresu – prace te wykonujemy w dowolnych pomieszczeniach (kuchnia, łazienka, itp.), a także na balkonach czy tarasach. Wszędzie, gdzie zachodzi taka potrzeba, wyrównujemy podłoże przed przystąpieniem do układania tych materiałów.

- układanie paneli i parkietu – każda podłoga przez nas wykonywana jest równa, bez jakichkolwiek wystających elementów czy przerw pomiędzy poszczególnymi elementami. Zapewnia to wygodę dla domowników i trwałość podłogi na długie lata.

- montaż okien i drzwi – montujemy okna PCV i drewniane, drzwi wewnętrzne i zewnętrzne, parapety. Wykonujemy również odróbkę.

- biały montaż – łazienka jest jednym z najważniejszych pomieszczeń w każdym domu. Służymy pomocą w odpowiedniej aranżacji, rozplanowaniu umiejscowienia całej armatury łazienkowej, co zapewnia komfort i wygodę użytkowania.

- instalacje elektryczne – zajmujemy się zakładaniem instalacji elektrycznych zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami bezpieczeństwa w celu zapewnienia bezpieczeństwa podczas eksploatacji budynku. Zakładamy gniazdka elektryczne (również siłowe), doprowadzamy okablowanie do każdego pomieszczenia, a także na zewnątrz budynków.

Zlecając remont naszej firmie otrzymują Państwo gwarancję na to, że będzie on wykonany w najwyższą starannością, a nasi pracownicy podejdą do zadania z pełnym zaangażowaniem. Odpowiednio organizujemy przebieg pracy, optymalnie wykorzystujemy powierzone nam materiały, korzystamy z najnowocześniejszego sprzętu i narzędzi, dzięki czemu możemy szybciej, ale bez straty na jakości wykonania, oddać wnętrze do użytkowania.

Na każdym etapie prac stosujemy się do zasad sztuki budowlanej, a także chętnie doradzamy i kierujemy się sugestiami naszych klientów. Profesjonalnie wykonany przez naszą firmę remont jest gwarancją Państwa satysfakcji. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług.